Pet Vet Doctor - puppy & kitty

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Hugs N Hearts
Pet Vet Doctor - puppy & kitty oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılayabilir, üstelik bunu eğlenceli bir oyunun yardımı ile yaparak çocuklarınızın eğlenceli vakit geçi

Pet Vet Doctor - puppy & kitty oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılayabilir, üstelik bunu eğlenceli bir oyunun yardımı ile yaparak çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın hayvanlar ile sıcak bir dostluk ilişkisi kuracağı eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayarak , onlara hayvan sevgisini hissettirebilir ve onların gelişim sürecine olumlu yönde destek olabilirsiniz. Çocuk gelişim uzmanları hayvanlar ile yakın ilişki halinde olan çocukların, diğer çocuklara oranla duygusal zeka ve merhamet bakımından daha gelişmiş olduğunu söylemektedir.

Çocuklarınız bu eğlenceli oyunda bir veteriner olarak yaralı hayvanları tedavi ederek onlara bakım yapacaklar. Oyunda birbirinde sevimli Rover, Jackie, Ringo ve Miss Priss adında dört köpek ve kedi bulunuyor. Bu sevimli hayvanların hepsinde farklı hastalıklar var. Çocuklarınız oyundaki araç - gereç ve tıbbi malzemeleri kullanarak onları tedavi edecek ve onları temizleyerek bakım yaparak güzel bir görünüme kavuşturacaklar. Çocuklarınızın gelişimine çok katkı sağlayacak olan bu oyunu Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Pet Vet Doctor - puppy & kitty indir